Čo sa deje s ľudstvom – čo sa deje s tebou?

Čo sa deje s ľudstvom – čo sa deje s tebou?

27. marca 2019 0 Od Dobyden

Ak čítaš tento článok, pravdepodobne je v tebe kus mňa a vo mne kus teba. Všetci sme prepojení a nie je náhoda, že sa stretávame, chodíme spolu na kávy, že nám je spolu dobre. Tento článok je pre vás – pre každého, kto sa pohybuje v mojom morfickom poli, a kto je pripravený prečítať si nasledujúce riadky. 

V tejto dobe si každý rieši svoju karmu, ľudia majú podivné návyky, dejú sa im ešte čudnejšie situácie a množstvo z nich si toto dianie nevie vysvetliť na racionálnej úrovni. Jeden si až povie: „Čím som si to zaslúžil?“ Ide o to, že karma sa neustále zrýchľuje, a to tak, že sa v budúcnosti stane zastaraným princípom alebo zákonom. Prečo?

Už teraz môžeš pozorovať, že sa všetko deje akoby lusknutím prsta. Takto nefunguje len zhmotňovanie vecí, udalostí, ľudí a emócií, ale aj zákon akcie a reakcie. To, čo prihráš sa ti okamžite vráti. Prečo? Pretože ľudia sa začali posúvať vyššie. Či chceš či nie, všetci si prechádzame akousi duchovnou evolúciou a každým rokom je to viac a viac citeľnejšie. Priania aj obavy sa plnia rýchlejšie, či už sú dobré alebo zlé.

Čo si z toho môžeš zobrať? Tvoja hlava by sa čo najskôr mala uzniesť a dať si dohromady to, čomu vlastne veríš. Mal by si objaviť svoju vášeň a naplno sa jej venovať. Vášeň je presne to, čo ťa môže posunúť tam, kam sa potrebuješ posunúť. Verím, že sme si sem všetci prišli riešiť problémy a lekcie rôzneho druhu, a i keď si na to nespomíname, sme staré duše, ktoré sa tu „zadrbávajú“ už pridlho. 

No a poďme hlbšie do zajačej nory. Tvoje akcie a činy sa ti vrátia nie len preto, že karma funguje ako univerzálny zákon, ale najmä preto, že v skutočnosti škodíš alebo pomáhaš určitému aspektu samého seba. Ľudstvo malo dlhodobo vo zvyku škatuľkovať alebo teda vynímať sa k okolitého diania ako individualita. Kedysi to tak naozaj bolo, ale pravidlá hry sa menia a platia iné zákonitosti. Už to nie je „ja proti celému svetu“, ale „my proti sebe“ alebo „my za jeden tím“. Možno sa ti to nepáči, ale to sa o slovo hlási len tvoje ego. Duša v skutočnosti túži po tom, aby sme boli všetci prepojení a práve teraz duše všetkých ľudí ťahajú nižšie vibrácie vyššie. V minulosti to bolo naopak. Zastaralé zmýšľanie typu „ako si mi to mohol urobiť“ ťa iba zacykluje do opakujúcej sa slučky nevyriešenej lekcie, ktorú si nepochopil alebo odmietol pochopiť. Od nepamäti sa hovorí: „Správaj sa k ostatným tak, ako chceš, aby sa oni správali k tebe.“ Skús nazerať na ľudí ako na zrkadlá, pretože vedz, že v každom z nich je kúsok teba. Dokážeš im odpustiť? Dokážeš odpustiť aj sebe. Volá sa to napojenie na vyššie vedomie a uvedomenie.

Povedzme, že ťa počas detstva rodičia fyzicky napádali a trestali za veci, v ktorých si nespĺňal ich pohľad na svet. Len pri obyčajnej spomienke si cítil hnev a srd – cítil si sa ako obeť. Tvoji rodičia sa nezachovali správne, nie je v poriadku biť vlastné dieťa a rozhodne ich neospravedlňujú nasledujúce riadky. Možno nikdy nebudeš schopný odpustiť im – je to v poriadku. Jediné, čo ti pre začiatok stačí, je pochopiť ich motivácie, a že všetko, čo sa v danej kritickej chvíli minulosti udialo je len výsledkom ich nastavenia hlavy, výsledkom ich motivácií. Robili to kvôli tomu, pretože v daný moment im to prišlo ako najlepšia cesta výchovy, že sa jedná o správnu vec, pretože možno v minulosti boli na podobné jednanie zvyknutí. Mysleli si, že robia správnu vec, a že vďaka takýmto popudom dokázali prežiť až do bodu, kým neudreli vlastné decko.

Povedzme, že niekto notoricky okráda. Takýto človeka v podstate neverí tomu, že si vie peniaze zarobiť aj čestnou cestou, preto sa spolieha na svoje vlastné ego, ktoré ale s dušou nemá nič spoločné. Títo ľudia veria, že jediný spôsob, ako dokážu prežiť je prostredníctvom kradnutia. Ale hádaj čo – jedná sa o obyčajné prejavy zacyklenia sa vo vlastných karmických dlhoch, ktoré budú opakovať dovtedy, kým im niekto netresne po prstoch. Potom sa môžu zamyslieť, rozjímať a pochopiť alebo celú lekciu opakovať dookola, kým sa nestane niečo horšie.

Celý život budeš stretávať ľudí, ktorých môžeme nazvať „medicínou“ na tvoje karmické dlhy. Budeš stretávať ľudí, ktorí ťa svojich správaním priam budú vybádať k tomu, aby si lekciu započal a pokračoval v nej. Neubrániš sa tomu. Jedná sa jednoducho o to, že tvoju dušu prestalo baviť, „plácať sa“ v rovnakých lekciách a túži sa dostať k tomu, čím kedysi bývala.

Ak ťa bili rodičia, budeš celý život stretávať ľudí, ktorí sa budú po tebe voziť, až kým ti nedôjde, o čom to celé vlastne je. Donekonečna budeš stretávať partnerov, ktorí ťa budú podvádzať, až kým nepochopíš, že vzťahy sú o dôvere, rešpekte a hlavne o nesebeckej sebeláske.

Si presvedčený o tom, že si nezaslúžiš peniaze a dostatok materiálnych zdrojov k prežitiu? Hádaj čo – budeš ich mať celý život nedostatok. Až kým nezmeníš svoj spôsob myslenia a neprestaneš obviňovať z vlastných zlyhaní okolie či štát, budeš sa dookola točiť v kruhu chudoby a nedostatku.

Čo však nastane, ak si tento problém vyriešiš? Určite sa ti to už stalo. Všetci ľudia, ktorí akokoľvek súviseli s tvojim „karmickým dlhom“ sa zrazu začnú vytrácať z tvojho života a.k.a z tvojho morfického poľa, ktoré ich priam vypľuje zo svojho pôsobiska. A ty sa presunieš do iného, niekam, kde ťa už tento karmický dlh nebude zaťažovať, a kde bude takpovediac navždy prehlušený vibráciou pochopenia.

Nie je to vôbec ťažká matika. Tvoje lekcie môžeš riešiť vedome, t.j nazbierať odvahu a vzoprieť sa tomu, čo ťa trápi takmer od nepamäti alebo môžeš čakať, kým ti život nezačne prihrávať situácie, kde budeš nútený daný problém riešiť. Tak či onak, lekcii sa nevyhneš.

Keď začneš vedome riešiť svoje lekcie, začneš takisto cítiť, že šťastie a radosť zo života je doslova tvoj prirodzený stav, tvoje prirodzené nastavenie hlavy. Čím viac smoly, kolomášu a celej temnoty, ktorá sa v tebe zbierala pustíš, tým viac bude pre teba jednoduchšie existovať. A takýchto ľudí si k sebe začneš aj priťahovať. Prídeš na to, že sa pre teba stane čoraz väčším problémom zjednotiť sa so životom v 3D realite. Už ti nebude stačiť hrubohmotno a materiálno k tomu, aby ťa to naplnilo radosťou, tieto dni sú spočítané.

Prestaneš sa časom stretávať s ľuďmi, ktorí ťa bežne okrádali o energiu, pretože už nebudeš vidieť význam udržiavať vzťahy takéhoto charakteru. Vnútorne sa zmieriš a pochopíš, že treba tieto vzťahy pustiť k vode, aj keď možno sentiment a nostalgia ti našepkávajú inak. Možno ešte chvíľu s nimi budeš v morfickom poli, ale prídeš na to, že už to medzi vami neklape, že už si tak nerozumiete, že každý z vás je niekde inde, aj keď doslovne stojíte spoločne na cige. Niektorí kamaráti od teba odídu, stále sa im budeš môcť ozvať, vyhľadať ich spoločnosť, ale ty o to jednoducho nebudeš stáť. Pôjde však len o vibračné rozdelenie, nie o to fyzické, pretože sme stále obmedzení časom a priestorom. Dá sa to prirovnať k dymovému oparu, ktorý stále hustne. Najskôr ľudí vidíš, môžete komunikovať a potom časom sa začnú vzdiaľovať, až ich napokon neuvidíš vôbec.

Ak si čítaš tento článok, gratulujem, prebúdza sa ti duša. Preto je nutné uvedomiť si, že dlho spala, a že jej musíš pomôcť k prebudeniu a to tak, že zmeníš všetko, čo ťa v živote ťaží a spôsobuje ti doslovné fyzické bolesti. Je dôležité si uvedomiť, že musíš preinštalovať softwér, inak nebude kompatibilný s tvojou vlastnou dušou. Tvoja duša využíva tvoje telo, aby sa dokázala realizovať, nie naopak.

Hocikto s kým prídeš do kontaktu má v sebe tvoju energiu a v tebe prúdi ich energia. Uvedom si, že si duša, ktorá sa rozhodla, že si zapíše na vysokej škole života predmet s názvom „aké je to byť človekom“. A skúškové je každý deň, tak nezaspi na vavrínoch.